AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Şehit Sami Çifci İmam Hatip Ortaokulu ve Hüseyin Sümer Ortaokullarımızı Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Şehit Sami Çifci İmam Hatip Ortaokulu ve Hüseyin Sümer Ortaokullarımızı Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN okul ziyaretleri kapsamında  Şehit Sami Çifci İmam Hatip Ortaokulu ve Hüseyin Sümer Ortaokulu’nda öğretmen ve öğrencilerle buluştu. Okul  müdürlerimizden personel sayıları, dersliklerimizin durumu, öğrenci sayıları ile eğitim-öğretim faaliyetleri konularında bilgiler aldı. Öğretmenlerimiz ile sohbetlerinde özverilerinden dolayı tüm meslektaşlarına teşekkür eden YALÇIN; öğrencilerimize iyi bir eğitim-öğretim sunabilmek için sınıflardaki  teknolojik araçların kullanımlarının önemli olduğunu, aynı zamanda sosyal-kültürel faaliyetlerin de arttırılmasının gerektiğini belirtti. Sınıflarında öğrencilerimizi ile de buluşarak derslerine iyi çalışmalarının başarıyı getireceğini, yaşları itibariyle oyuna vakit ayırmaları gerektiğini ancak oyun ve sosyal medyaya ayırdıkları vakitten daha fazlasını kitap okumaya ayırmalarının şart olduğunu vurguladı. Güzel kelimelerle birbirlerine hitap etmenin arkadaşlık ortamlarını pekiştireceğini sözlerine ekledi.

Tüm öğrenci ve okul personeline başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

18-10-201818-10-201818-10-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.