AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Selçuklu İlkokulumuzu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Selçuklu İlkokulumuzu Ziyaret Etti…

Selçuklu İlkokulumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okul  Müdürü Eralp Ekrem GEÇE, müdür yardımcılarımız, okul öğretmenleri  ve öğrencilerimizle buluştu.

Okul bahçesinde sportif faaliyet gösteren öğrencilerimiz ile yakar top oynayan YALÇIN, Okulumuzun genel görünümü ve fiziksel kapasitesini inceledi.Öğretmenlerimizle buluşmasında ise 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan eğitim öğretim  konuları üzerine sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “ Öğretmenlerimiz eğitim öğretimin temel taşlarıdır. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak büyük bir özveri ile çalışan öğretmenlerimizin her zaman yanındayız, destekçisiyiz. 2023 Eğitim Vizyonu ile hep beraber eğitim öğretim adına büyük atılımlar gerçekleştireceğiz. Akademik başarının yanı sıra öğrencilerimizin yetenekleri doğrultusunda yönlendirilebilmesinde ilkokullarımız ve  siz sınıf öğretmenlerine büyük sorumluluklar düşmekte. Sizlerin de yeni vizyonumuz içerisinde hizmetiçi eğitimlerle kendinizi yenilemeniz, değişik atölyeler konusunda gerekli yeterlilikler edinmeniz büyük önem arz etmekte. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyor, özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın,  çocuklara hayvan sevgisi kazandırmak, değişik türde canlıları görme imkanı sağlamak maksatlı okul bahçesinde oluşturulan mini hayvanat bahçesini incelemesiyle ziyaret sona erdi.

11-03-201911-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.