AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Çevre Hizmetleri Birliği tarafından Selçuklu İlkokulu öğrencilerine yönelik düzenlenen Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Eğitim Semineri programına katıldı. Programda öğrencilere çevre sağlığı ve atıkların bilinçli kullanılması konusunda eğitimler verildi.

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde düzenlenen programa Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Murat ÖNER, Dinar Belediye Başkanı Nihat SARI, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, okul idarecilerimiz, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Programda Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ, öğrencilerimize atıkların nasıl geri dönüştürüldüğü, çevre bilinci ve doğayı koruma konularında bilgiler vererek çalışkan ve gayretli olmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyelerinin öğrencilerimize hediye takdimi sonrasında Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm konusunda, Çevre Hizmetleri Birliği tarafından seminer verildi.

Program, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz bünyesinde öğrencilerimize uygulamalı eğitimlerin verildiği atölyelerin incelenmesi ve sınıflarda öğrenim gören öğrencilerimizin ziyaret edilmesiyle son buldu.

12-02-202012-02-202012-02-202012-02-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.