AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Sinanpaşa İlçemizde Atölye ve Kütüphane Açılışlarını Gerçekleştirdi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Sinanpaşa İlçemizde Atölye ve Kütüphane Açılışlarını Gerçekleştirdi...

Kırka Şehit Ramazan Bağlan Ortaokulu'nda  Zeka Oyunları Atölyesi ile Kütüphane ve Sinanpaşa Atatürk İlkokulu'nda ise  Drama, spor ve hobi atölyeleri düzenlenen programla açıldı. Atölye açılışlarına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra Sinanpaşa Kaymakamı Kübra DEMİRER, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal KARAMAN, Kırka Belediye Başkanı Bekir UYKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sadık AVCI ,hayırseverlerimiz okul müdürleri, öğrenci velileri, öğretmen ve öğrencilerimiz  katıldı.

Okul Müdürlerimizin açılış konuşmalarında  okullarında2023 Eğitim Vizyonu kapsamında kurdukları atölyeler hakkında katılımcılara bilgi verdi.  Öğrencilerimizin hazırladığı halk oyunları gösterileri ilgiyle izlenmesinin ardından protokol üyelerince hayırseverlere plaketleri takdim edildi.

Atölyelerin açılışları  kurdele kesilmesiyle yapıldı.2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN atölyesi açılışlarını yaparak; "Atölyelerimiz öğrencilerimizin  yeteneklerini  geliştirecekleri kaliteli bir ortam, akademik başarılarına da katkı sağlayacağına inanıyorum. Atölyelerin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Öğrencilerimizin derslerinden geri kalmadan boş zamanlarında atölyeleri etkili bir şekilde kullanmaları çok önemli. Emeği geçen herkese yöneticilerimiz ve öğretmenlerimize  ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın  da katıldığı öğrencilerle  etkinliklerinin ardından atölyelerin gezilmesiyle  program sona erdi.

04-12-201904-12-201904-12-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.