AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Spor Atölyesi, Tasarım ve Beceri Atölyesi, Gıda Atölyesi ve Sergi Açılışlarını Gerçekleştirdi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Spor Atölyesi, Tasarım ve Beceri Atölyesi, Gıda Atölyesi ve Sergi Açılışlarını Gerçekleştirdi...

Akçin İlkokulu İle Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulumuzun 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında oluşturduğu Spor Atölyesi, Tasarım ve Beceri Atölyesi, Gıda Atölyesi ile Değerler Hareketi Projesi kapsamında hazırlanan Gelenek ve Göreneklerimiz temalı sergi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın katılımıyla açıldı.

Akçin İlkokulumuzda düzenlenen açılış programına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR, Fatih AKÇİL, Şube Müdürümüz Gürbüz BIDIK, Okul Müdürlerimiz, Mahalle Muhtarı, öğrenci velileri ile öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Açılış konuşmasında Okul Müdürü Hüseyin DADAK, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında okullarında kurdukları atölyeler ve hazırladıkları sergi hakkında katılımcılara bilgi verdi. Programda öğrencilerimiz yöresel manileri seslendirerek şiir okudu. Ardından protokol üyelerince atölyelerimizin ve serginin açılışları gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN açılışı gerçekleştirilen atölyelerimizde öğrencilerimizin etkinliklerine katılarak; "Çocuklarımızın teorik bilgilerini tasarıma dönüştürmeleri ve becerilerini keşfetmelerini sağlamak amacıyla 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde oluşturulan atölyelerimizi önemsiyoruz. İlimiz genelindeki okullarımızda her geçen gün yaygınlaştırdığımız atölyelerimiz sayesinde öğrencilerimiz bilgi, beceri ve yeteneklerini kullanmada bir adım daha öne çıkacaklardır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Öğrencilerimizin geçmiş ile gelecek bağını kurmaları amacıyla Değerler Hareketi Projesi kapsamında oluşturulan 'Gelenek ve Göreneklerimiz' temalı serginin gezilmesiyle program sona erdi.

14-11-201914-11-201914-11-201914-11-201914-11-201914-11-201914-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.