AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN The 1st English Day Etkinliklerine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN The 1st English Day Etkinliklerine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 2023 Eğitim Vizyonu amaçları doğrultusunda Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Hedef 03(bilgi, beceri, bilinç) Bayat Projesi kapsamındaki The 1st English Day etkinliklerine katıldı.

Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda, İlçemiz ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin öğretmenleri rehberliğinde hazırlayarak İngilizce olarak sergiledikleri oyunları İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Veli KÖKSOY, protokol üyeleri, öğretmen ve öğrencilerimiz izledi.

Programda öğrencilerimiz sırasıyla Gezegenimizi Kurtarmak, Hava Durumu, Doktor Hasta, Meslekler, Dil Kursunda İlk Gün, Geçmişe Yolculuk, Kıyafet Mağazasında, Ülkeler ve Kayıp Turist oyunlarını İngilizce olarak başarıyla sergilediler.

Öğrenci gösterilerini ilgiyle izleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerin İngilizcenin sınıf ortamının dışında da kullanıldığını görmeleri için ideal bir ortam sağlandığını belirtti. Başarılı oyunlarından dolayı öğrencilerimizi kutlayarak emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere İngilizce öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize teşekkür etti.

Program öğrencilerimizin İngilizce olarak seslendirdiği şarkıların dinlenmesiyle sona erdi.

22-05-201922-05-201922-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.