AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Atölye Liderleri Toplantısına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Atölye Liderleri Toplantısına Katıldı...

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Yürüteceği Bilime Açılan Kapı Afyonkarahisar TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği kapsamında açılacak bilimsel atölyelerin atölye liderleri toplantısı Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ilimiz adına yapılan “ TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği ” projesinin yazımından, hazırlanmasına kadar her aşamasında emeği geçen herkese teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve proje yürütücüsü Bahri TURUNÇ, merkez ve ilçelere bağlı farklı okullarda görev yapan 53 Atölye lideri öğretmen ile bir araya geldi.

Eylül ayında yapılması planlanan, Bilime Açılan Kapı Afyonkarahisar TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği’nin tanıtımı mahiyetinde gerçekleşecek olan “ Bilim ve Sanat İç İçe ” temalı resim yarışması ve “ Bilim ve İnsan ” temalı tiyatro gösterisinin de ilimize hayırlı olmasını dileyen Sayın YALÇIN; atölye lideri öğretmenlerin gerçekleştirilecek etkinliklerdeki çalışmalarında başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve 53 Atölye lideri öğretmenin fikir alışverişi yapmasıyla son buldu.

31-05-201831-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.