AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN TÜBİTAK Bölge Finaline Katılacak Öğrencilerimizle Buluştu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN TÜBİTAK Bölge Finaline Katılacak Öğrencilerimizle Buluştu
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN TÜBİTAK Bölge Finaline Katılacak Öğrencilerimizle Buluştu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN TÜBİTAK Bölge Finaline katılacak öğrencilerimizle Emir Murat Özdilek Turizm Otelcilik ve Meslek Lisesi Uygulama Otelinde buluştu. Toplantıya bölge sergisine gidecek 21 projenin sahibi okulların müdürleri, proje danışman öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

 

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ilk defa bu yıl 21 proje (13 Okul, 16 Öğretmen ve 40 Öğrenci) ile dev bir ekiple bölge finaline gidiyoruz. En az 20 projemizin daha bölge finaline gidebilecek kalitede olduğunu fakat sayı sınırlaması nedeniyle gidemediğini biliyoruz. Bu sayı 211 Başvurunun %10’u böylece nitelik olarak çok iyi bir konumdayız. 2011’den bugüne bakıldığında katılımcı  sayımızın artış göstermesi gurur kaynağımız oldu diyerek misafirlerimizi bilgilendirdi. Sözlerine öğrencilerimize verdiği tavsiyelerle devam etti. Sergide standınıza gelen herkesin gizli jüri üyesi olabileceğini unutmayın. Projede iki öğrenciyseniz projeyi sadece biriniz anlatmayın, sırayla ikinizin de projeden bahsetmesi daha doğru olacaktır. Öğretmeninizle irtibat halinde olun, bağımsız hareket etmeyin.5 dakikalık mülakat için çağrıldığınızda heyecanlanmadan projenizin fikir aşamasından sonuca kadar olan süreci sırayla söz alarak anlatın. Okul idareci ve öğretmenlerine de hatırlatmalarda bulunan Sayın YALÇIN, TÜBİTAK Bölge Finaline katılan tüm ekiplere başarılar diledi.

         

 

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, TÜBİTAK Bölge Finaline katılacak öğrencilerimize teşekkür belgelerini takdim etti. Program hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sonlandırıldı.

24-03-201724-03-201724-03-201724-03-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.