AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Tübitak Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Finalistlerine Ödül Verdi …

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN Tübitak Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Finalistlerine Ödül Verdi …

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen ödül törenine, Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi, 27 Ağustos Sinanpaşa Ortaokulu, Özel Yavuzoğlu Ortaokulu ve  Dinar Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu İdareci, öğretmen ve öğrencileri katıldı.

Bu yıl 13.sü düzenlenen TÜBİTAK Ortaokul proje Yarışmaları Konya Bölge Finaline Katılan projelerin sahibi öğretmen ve öğrencilerin ödüllendirilmesi amacıyla yapılan törende öğrencilerimiz yaptıkları projeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’a anlattı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN “Bölge finalinde ilimizi başarıyla temsil eden 15 projemize emek veren  öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıllarda daha sık projeyle bölge finallerine katılacağımıza inanıyor ve bu yıl bölgeye katılan öğrencilerimizin önümüzdeki yıllarda Türkiye finallerine de gideceğine inanıyor ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’ın katılımcı öğretmen ve öğrencilere ödül  vererek hatıra fotoğrafı çekilmesiyle tören sona erdi.

12-04-201912-04-201912-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.