AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Uşak İlimizde İmza Törenine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Uşak İlimizde İmza Törenine Katıldı…

Uşak Vali V. Sait TOPOĞLU, Uşak Vali Yardımcısı Hüseyin DEMİRBAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN,  Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN ve Zafer Kalkınma Ajansı  Genel Sekreter V. Veli OĞUZ  “Okul Çağındaki Gençlerin Tasarım, Yenilikçilik ve Üretkenlik Kapasitelerinin Geliştirilmesine Yönelik İşbirliği Protokolü’nü”  Uşak Halk Eğitim Merkezi’nde imzaladılar. Bu protokolün tarafları olan Zafer Kalkınma Ajansı ile Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak Milli Eğitim Müdürlükleri Okul Çağındaki Gençlerin Tasarım, Yenilikçilik ve Üretkenlik Kapasitelerinin Geliştirilmesine Yönelik  yürütülecek tüm faaliyetleri  2018-2022 tarihleri arasında birlikte yapma kararı aldılar. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN protokolden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Çocukların erken yaşlardan itibaren tasarım kabiliyetlerinin ve üretkenliklerinin geliştirilmesi çok önemlidir. Kurulacak  atölyelerle pek çok alanda öğrencilerimize faydalı olabileceğimizi düşünüyorum. Zafer Kalkınma Ajansı’na, Kütahya, Manisa ve Uşak Milli Eğitim Müdürlüklerine işbirliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Dilek ve temennilerin alınmasının ardından işbirliği protokolü sona erdi.

22-11-201822-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.