AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Uydukent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aşure Etkinliğine Katıldı.

 Uydukent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR, Musa DİNÇGEZ, Fatih AKÇİL, Şube Müdürlerimiz Hikmet TUNCER, Mustafa KOÇAK ve  A. Fevzi ÖZDEMİR katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Uydukent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aşure Etkinliğine Katıldı.

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  etkinliğin öğrencilerimiz adına çok büyük önem taşıdığını belirtti. Öğrencilerle bir araya gelmek için önemli bir fırsat oluşturan okul idaresi ,öğretmen ve aşure etkinliğinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  ve protokol üyeleri öğrencilerimizin hazırladığı el emeği eserlerden oluşan sergiyi gezerek incelemelerde bulundu. Serginin ardından öğretmenlerimizle sohbet eden YALÇIN  eğitim-öğretim yılının  herkese  başarı ve sağlık getirmesini dilediğini ifade etti. Program aşure ikramıyla son buldu.

25-09-201825-09-201825-09-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.