AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Belediye Başkanımız Mehmet ZEYBEK Öğrencilerimizle Kitap Okudu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Belediye Başkanımız Mehmet ZEYBEK Öğrencilerimizle Kitap Okudu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmak adına Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz koordinesinde Konya Şükrü Doruk Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Samsun Çarşamba Fen Lisesi ile birlikte E-twinning projesi kapsamında hazırlanan 'Birlikte Okuyoruz ve Okutuyoruz' projesine destek için öğrencilerimizle birlikte kitap okudu.

Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazi Z- Kütüphanesi'nde gerçekleştirilen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Belediye Başkanımız Mehmet ZEYBEK, Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK, Okul Müdürümüz Mehmet İVECEN, proje yürütücü öğretmenimiz Cemile TERZİER ve öğrencilerimiz katıldı.

Etkinlik Öncesinde öğrencilerimizle sohbet eden Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK kitap okumanın önemine dikkat çekerek kitapların okumayı seven insanlar için vazgeçilmez tutku olduğunu söyledi. Proje içerisinde yer alan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerimizle sohbetinde; "Okuma alışkanlığını geliştirme amacıyla başlattığınız projenize destek vermek ve sizlerle kitap okumak için buradayız. Kitap okumak için mutlaka kendinize zaman ayırın. Okumak sizleri her yönde geliştirecek ve amaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştıracaktır" dedi.

Ardından, Belediye Başkanımız Mehmet ZEYBEK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri proje kapsamında öğrencilerimizle birlikte kitap okudu.

Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK'in öğrenci ve öğretmenlerimize hediye takdimiyle program sona erdi.

09-01-202009-01-202009-01-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.