AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yemek Yarışmalarında Derece Alan Öğrencileri Makamında Kabul Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yemek Yarışmalarında Derece Alan Öğrencileri Makamında Kabul Etti...

             22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen 16. Uluslararası Mutfak Günlerinde ilimizi temsil eden Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek MTAL öğrencilerinin özverili çalışmaları sonucu katıldıkları lise düzeyindeki pizza, tatlı, ana yemek, makarna ve modern Türk Mutfağı kategorilerinde 7 gümüş madalya, 4 bronz madalya ve 1 adet merit ile okullarını ve Afyonkarahisar’ın ismini duyuran öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN “bu başarının gurur verici olduğunu,  katıldıkları her etkinlikten madalyalarla dönen öğrencilerimizin ülkemizin geleceğinde önemli yere sahip olduğunu belirtti.  Emeği geçen öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi kutluyorum.” dedi. Ziyaret hatıra fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

27-02-201827-02-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.