AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yeşilay Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulunu Makamında Kabul Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yeşilay Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulunu Makamında Kabul Etti…

99. yıldönümü kutlanan Yeşilay Haftası kutlamaları kapsamında Yeşilay Şube Başkanı Dr. Yusuf GÖKÇE ve Şube Başkan Yardımcımız Arif KAVAS, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ´ı makamında ziyaret etti.

Yeşilay Şube Başkanı Dr. Yusuf GÖKÇE, bu yıl “Bir Nedenim Var” adlı konsept ile kutlamalara başlandığını ifade etti. Yeşilay Haftasında okullarda yapılan faaliyetlerden ve ilimizde uygulanacak eğitim programlarıyla ilgili İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, yapılan etkinliklerin müdürlüğümüzce çok önemsendiğini, okullarda yapılan ortak projelerin hız kazanarak devam edeceğini ifade etti. Yeşilay Haftasını kutladığını belirten YALÇIN, çalışmalara katılan her bir bireyi gönülden tebrik ettiğini belirtti. Yeşilay Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu’na da teşekkür etti.

Yeşilay Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulunun İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ‘a tanıtım broşürü takdimi ile ziyaret sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.