AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yıldız Tozu Tiyatrosunun Gösterisini İzledi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yıldız Tozu Tiyatrosunun Gösterisini İzledi…

Işıklar Balı Sultan İlkokulu’nda, Annem de Okuduğun Kitabın İçinde projesi kapsamında Yıldız Tozu Tiyatrosu 3/C sınıf öğretmeni Selma AYDIN ve sınıf   anneleri tarafından sergilenen gösteriye İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra öğretmen, öğrenci velileri ve öğrencilerimiz katıldı.

3/C sınıf annelerinin rol aldığı tiyatro gösterisi öncesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN izleyicilere hitaben yaptığı konuşmasında; “ Okudukları Yıldız Tozu Kitabını tiyatro gösterisi haline getirerek bize sunan siz değerli velilerimizi tebrik ediyorum. Biz büyükler kitap okuyup öğrencilerimize örnek olmalıyız. Görüyorum ki kasabamızın velileri bu konuda çok başarılılar. Öğrencilerimizle bir kitabın içinde olduğunuz için teşekkür ediyorum.” dedi.

Büyük beğeni alan tiyatro gösterimi sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yıldız Tozu Tiyatrosu Ekibine sertifika ve hediye takdim etti.

Program Işıklar Balı Sultan İlkokulu öğretmeni Gülay BAKAR’ın beş öğrencisiyle birlikte Okuduğum Kitabın İçindeydim Proje birifing sunumuyla son buldu.

06-03-201906-03-201906-03-201906-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.