AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yönetişim Yetkinlikleri Eğitiminde Okul Müdürlerimizle Buluştu…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yönetişim Yetkinlikleri Eğitiminde Okul Müdürlerimizle Buluştu…

İl Milli Eğitim müdürümüz Metin YALÇIN , Rehberlik Araştırma Merkezinde yapılan “Yönetişim Yetkinlikleri” eğitiminde  okul müdürlerimize hitaben  konuşmasında; “Yaptığımız görevlerde kaçıncı yılımızı çalışıyor olursak olalım, tecrübelerimizi yeterli görmemeliyiz. Çünkü dünya yerinde durmuyor. Bilginin değişimi artık dakikalara hatta saniyelere kadar indi. Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Anadolu Vakfımız  işbirliği içerisinde hem öğretmen hem de yöneticilerimizin güncel formatta yenilenmesi için bu eğitimi planladık. 9 Ekim 2018 tarihinde başladığımız bir hafta sürecek eğitim seminerlerimizde bugün Teoman HEKİMOĞLU tarafından kurum kültürü, kültür yönetimi, sistem liderliği, durumsal liderlik, üstün yönetsel beceriler, delegasyon ve hedef oluşturma, çatışma iletişim yöntemleri, takım kurma ve ekip çalışması ,adil ödüllendirme, karar atölyesi, eğitim yönetimi ilkeleri konularında bilgilendirileceksiniz” dedi. Yönetişim Yetkinlikleri eğitimin faydalı olması temennisi ile tüm idarecilerimize başarılar dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın konuşmasının ardından Yönetişim Yetkinlikleri Eğitimi Teoman HEKİMOĞLU’ nun sunumları ile devam etti.

11-10-201811-10-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.