AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Zafer Halk Yürüyüşüne Ardından Kurtuluş Törenine Katıldı…

      Afyonkarahisar´ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü, Cumhuriyet Meydanı´nda düzenlenen coşkulu törenle kutlandı. Tören öncesi Uluslararası Halk Oyunları Kortej Yürüyüşü programa renk kattı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Zafer Halk Yürüyüşüne Ardından Kurtuluş Törenine Katıldı…

      Törene Vali Mustafa TUTULMAZ’ın yanı sıra Milletvekilleri Ali ÖZKAYA , İbrahim YURDUNUSEVEN ,Burcu KÖKSAL, Gültekin UYSAL, , Zafer Haftası kutlamaları için ilimize gelen misafir generaller, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir ŞAN, Belediye Başkanı Burhanettin ÇOBAN, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet ÖZEL, Vali Yardımcıları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, yürüyüş sırasında birlik ve beraberlik bilincinin arttığının hissedildiğini, atalarımızdan yadigar vatanımıza elbirliği ile sahip çıkıldığını, Kurtuluş ve Milli Mücadele günlerindeki ruhun halen yaşadığını görmekten duyduğu sevinci ifade ederek sözlerine son verdi.

     Tören protokol üyelerinin hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

28-08-201828-08-201828-08-201828-08-201828-08-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.