AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Zafer Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu Öğrencilerini Makamında Ağırladı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Zafer Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu Öğrencilerini Makamında Ağırladı...

Türkiye Beyazay Derneği ile Bağcılar Belediyesi´nin ortaklaşa düzenlediği Türkiye genelinde yapılan resim yarışmasında Zafer Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu öğrencilerimizden Zeynep AKTÜRK ve Faik Emre ARSLAN 700 Eser arasından başarı göstererek ilk 50 eser arasında yer aldı.

Kütahya da yapılan Çinikent Özel Eğitim Ortaokulunun düzenlemiş olduğu Türkiye genelinde yapılan resim yarışmasında Zafer Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu öğrencisi Zeynep AKTÜRK Türkiye birincisi olarak ilimizi başarıyla temsil etti.

Yapılan ziyarete okul öğretmeni ve başarılı öğrencilerimiz katıldı. Özel öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; öğrencilerimizin sanatsal alandaki başarılarının gelişimleri olumlu yönde etkilediğini ve bu tür faaliyetlerin önemli olduğunu ifade etti.

Ziyaret hediye takdimi ve fotoğraf çekimiyle sona erdi.

17-05-201817-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.