AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Zeka Oyunları ve Beceri Atölyesi ile Spor ve Oyun Atölyelerini Açtı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Zeka Oyunları ve Beceri Atölyesi ile Spor ve Oyun Atölyelerini Açtı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Çıkrık İlkokulu öğrencilerimizi 2023 Eğitim Vizyonu gereği hayata daha iyi hazırlamak için, farklı yetenekteki öğrencilerin keşfedilmesi ve akademik derslere daha üst düzeyde motivasyon sağlanması amacıyla oluşturulan Zeka Oyunları ve Beceri Atölyesi ile Spor ve Oyun Atölyelerini açtı.

Açılışta Okul Müdürü Yusuf Adil AK ve Müdür Yardımcısı Yadiğar KORKMAZ ile kurdele kesen Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a atölyelerin dinamik kullanımı ile ilgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından sunum yapıldı. YALÇIN, çorba pişiren, zeka oyunları oynayan,  spor yapan, resim yapan, kek yapan öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti. Akabinde okul öğretmenlerimiz ile toplantı düzenleyerek okulumuzda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Atölyelerin oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

02-05-201902-05-201902-05-201902-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.