AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Zeka Oyunlarına Yönelik Ahşap Oyuncak Tasarımlarını İnceledi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Zeka Oyunlarına Yönelik Ahşap Oyuncak Tasarımlarını İnceledi…

Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet İVECEN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´ı makamında ziyaret ederek , Alan Şefi Hüseyin KOCA, Atölye Şefi Mehmet DUYMUŞ ve okul öğrencileri Halil İbrahim AKÇER, Yusuf ÇELEBİ ve Kadir AYDIN’ın  yapmış oldukları zeka oyunlarına yönelik ahşap oyuncak tasarımları ve imalatı hakkında  bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN yapılan çalışmaları inceleyerek; “Okul atölyelerimiz aracılığı ile üreten ve tasarlayan bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Öğrencilerimize  bu amaca uygun fırsatlar tanındığı zaman neler başarabileceklerine dair güzel örnekler sundunuz. İşte 2023 Eğitim Vizyonu tam da bunu hedefliyor. Tasarım ve imalatta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan tasarımların fotoğraflanmasıyla ziyaret sona erdi.

21-02-201921-02-201921-02-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.