AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ziyarete Gelen TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu Öğrencilerimize Masal Okudu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ziyarete Gelen TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu Öğrencilerimize Masal Okudu...

TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu Çalışkan Arılar sınıfı öğrencilerimiz Okul Müdürümüz Selcan KURNAZ ve Okulöncesi Öğretmenimiz Melek ÇOLAK eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüzü Metin YALÇIN 'ı makamında ziyaret ederek İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'dan masal dinledi.

Okul Müdürümüz Selcan KURNAZ;  çocuklarımızın il sınırlarındaki kurum yöneticilerinin meslekleri ve sorumluluklarını öğrenmeleri, kitap okumanın önemini kavramaları, gidilen ortamlardaki saygı kurallarına uymaları ve davranış kurallarını kazanmalarını sağlamak amacıyla E-twinning Makamdan Masala Projesi hazırlayarak ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirtti.

Ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Çocuklarımız, proje kapsamında yöneticilerin, kurumların ve kişilerin özelliklerini öğrenerek kitap okumanın sınırsız faydasını keşfedecekler. Proje aynı zamanda çocuklarımızın okul dışı ortamlarda da eğitimin içinde yer almasını sağlıyor. Okul idarecilerimize ve öğretmenlerimize hazırladıkları güzel proje için teşekkür ediyorum." dedi.

Ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN minik öğrencilerimize bir masal okudu. Okunan masal, kahramanları, kahramanların özellikleri, gelişen olaylar ve çıkarabileceğimiz sonuç açısından öğrencilerimizle değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Çalışkan Arılar sınıfı öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

13-12-201913-12-201913-12-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.