AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın’dan Anneler Günü Mesajı..

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın’dan Anneler Günü Mesajı..

Anneler koruyan, kollayan, şefkatle sarılan, daima destek olan ömrünü evladına adamış en çok sevdiğimiz en kutsal varlığımızdır. Fedakârlık denince akla gelen ilk isim annedir. Yüreğini, ömrünü ailesine vakfeden, kendini düşünmeyip evlatlarına öncelik verendir annelerimiz. Her güzel hasleti onlardan öğreniriz. Toplumun kalkınması ve şekillenmesinde önemli rol oynar, daima daha iyiye, güzele kapı açar annelerimiz. Sevgi, saygı, merhamet, hürmet ve en güzel duygularla gönüllerde ağırlayalım annelerimizi. Bizi dünyaya getirmekle kalmayıp gönüllerinde taşıyan annelerimizin hakkının ödenemeyeceğini de unutmayalım. Nasıl ki karşılık beklemeden bizi sevmiş ve yetiştirmişlerse onları sadece bir gün değil her gün hatırlayalım. Başımızın tacı, yaralarımızın dermanı annelerimizin gönüllerini hoş tutalım. Anne özlemi çekenleri, evladını yitirmiş anneleri asla unutmayalım ve bir kez de onlar için sarılalım annelerimize.

Bu duygu ve düşüncelerle başta vatan uğruna can feda etmiş şehitlerimizin ve tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, saygılar sunuyorum.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.