AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'dan Emekli Personele Plaket

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'dan Emekli Personele Plaket

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde son bir yılda görev sürelerini doldurarak emekli olan Ahmet ZENGER, Halil ATEŞ, Mehmet Emin YÜCEDAĞ, Öznur KILCIOĞLU, Servet ŞENEL ve Şükrü TOK 'a İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından plaket verildi.

Törende duygulu anlar yaşayan çalışanlarımız; "Çalışma ortamlarımızda bizlerden desteğini esirgemeyen başta Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere Müdür Yardımcılarımıza, Şube Müdürlerimize, Şeflerimize ve tüm birimlerimizdeki mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederiz" dedi.

Afyonkarahisar eğitimine yapmış olduğu katkılarından dolayı emekli personele teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Mesai arkadaşlarımız ile güzel bir çalışma dönemimiz oldu. Özverili çalışanlarınızın Milli Eğitim Müdürlüğümüze olumlu katkıları oldu. Her birinize budan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın emekli personelimize plaket takdimiyle tören sona erdi.

11-09-201911-09-201911-09-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.