AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’dan Ramazan Bayramı Mesajı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’dan Ramazan Bayramı Mesajı...

    Ramazan ayının son demlerini yaşadığımız şu günlerde içimiz biraz buruk. Çünkü kardeşliği, dayanışmayı, sevgiyi yüreğimize kazıyan on bir ayın sultanını uğurluyoruz. İftarlarda, sahurlarda bir araya gelip mübarek ramazan ayını doya doya yaşadık. Rabbimizin bize farz kıldığı oruçla ruhumuzu doyurduk. Peygamber Efendimizi bu ayda daha bir hasretle ve özlemle andık. Zenginden fakire, fakirden zengine gönülden gönüle yollar açıldı bu mübarek ayda. Şimdi vedaların hüznünü yaşarken bayram sevincini de yüreğimizde hissediyoruz. Bayram bereketiyle ve tüm zenginlikleriyle geldi, insan olduğumuzu hatırlatıyor bizlere. Güçlü olmak zayıfa destek olarak anlam kazanıyor. Birliğimizin, beraberliğimizin, vatan sevdamızın artarak devam etmesi duasıyla, tüm milletimizin ve İslam Dünyasının Ramazan Bayramınızı kutluyor, saygılar sunuyorum.

                                                                                                                                     

                                                                                                                           Metin YALÇIN

                                                                                                                       İl Milli Eğitim Müdürü  

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.