AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Başkanlığında Afyonkarahisar 2023 Eğitim Vizyon Çalıştayı Ön Hazırlık Toplantısı Yapıldı…

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Toplantı Salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ve Ar-Ge personeli katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Başkanlığında Afyonkarahisar 2023 Eğitim Vizyon Çalıştayı Ön Hazırlık Toplantısı Yapıldı…

Toplantının amacı hakkında bilgiler veren Ar-Ge Koordinatörü Bahri TURUNÇ;  “Milli Eğitim Bakanlığımızca hazırlanan 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan hedeflerin Afyonkarahisar ili olarak gerçekleştirilmesi amacıyla; yapılmakta olan ve  yapılması planlanan faaliyetlerin ve projelerin tanıtıldığı, ihtiyaçların, önerilerin ve risklerin belirlendiği, çözüm önerilerinin sunulduğu eylem planı hazırlanacaktır” dedi.

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Hep birlikte hazırlayacağımız bu eylem planı tüm eğitim paydaşlarını kapsayan bir çalışma olacaktır. Bu kapsamda ilimizde çalıştay düzenleyeceğiz. Çalıştayda 2023 Eğitim Vizyon Belgesinde yer alan başlıkların detayları, uygulanmaları, değerlendirilmeleri ve kapsam dâhilinde farklı fikirlerin üretilmesi konuları üzerinde duracağız. Böylece 2023 Eğitim Vizyonu çalışmalarının en etkili ve nitelikli şekilde yürütülmesine katkı sağlamış olacağız. Ayrıca Bakanlığımızın duyurmuş olduğu Okul Profili Değerlendirme Projesi’ne ek olarak, bir ilk olarak İlçelerimizde de “İlçe Profili Gelişim Eylem Planı” oluşturmalarına yönelik hazırlık çalışmaları başlattık. Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim” dedi.

Görüş ve önerilerin sunulmasıyla toplantı sona erdi.

15-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.