AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın  Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı…

Afyonkarahisar İhsaniye Emre Gölü Sosyal Tesisleri’nde yapılan toplantıya İhsaniye Kaymakamı Alper TAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Etem GÜRSU, Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Şube Müdürümüz Hikmet TUNCER ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldı.

Toplantıda eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirildi. Taşımalı eğitim iş ve işlemleri üzerinde duruldu. 2023 Eğitim Vizyonu  kapsamında yapılan eğitim öğretim çalışmaları gözden geçirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Mesleki eğitimde eğitim-üretim-istihdam ilişkisini  güçlendirebilmek ve üretime dayalı bir eğitim modeli geliştirebilmek  için öğrencilerimizi yetenek ve becerileri doğrultusunda meslek liselerine yönlendirebilmeliyiz. Eğitim –öğretimde aksaklıklara meydan vermeden daha iyi eğitim  yapmanın yollarını aramalıyız. Bu yolları ararken 2023 Eğitim Vizyonunu da rehber edinmeliyiz. Biz öğrencilerimize güzel şartlar sunmalı onları geleceğe daha donanımlı hazırlamalıyız. Eğitim bizim işimiz güzel işlere imzalarımızı hep birlikte atalım. Kaybedeceğimiz bir saniyemiz, kaybedeceğimiz bir ferdimiz yok. Bunun için mesai kavramı gözetmeden çok çalışmalıyız. Çalışırken de sürekli ikna yolunu kullanmalıyız. Öğrencilerimizin muhabbet duyduğu yöneticiler olalım. Hepinize başarılar diliyorum  ” dedi.

Dilek ve temennilerin alınmasının ardından toplantı sona erdi.

08-03-201908-03-201908-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.