AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın  Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı…

Afyonkarahisar Şuhut Halk Merkezi Toplantı Salonu’nda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN başkanlığında yapılan toplantıya, Maarif Müfettişleri Koordinatörümüz Etem GÜRSU, Şube Müdürlerimiz Hikmet TUNCER, Güngör AYAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldı.

Toplantıda öncesi Şuhut Kaymakamı Nurullah KAYA ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Yaşar CEYLAN ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN eğitim öğretim faaliyetleri hakkında sohbet etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile yapılan aylık toplantıda gündem maddeleri görüşülerek il merkezi ve ilçelerimizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirildi. 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında yapılan çalışmalar gözden geçirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Mesleki eğitimde eğitim-üretim-istihdam ilişkisini güçlendirebilmek ve üretime dayalı bir eğitim modeli geliştirebilmek için öğrencilerimizi yetenek ve becerileri doğrultusunda meslek liselerine yönlendirebilmeliyiz. Eğitim –öğretimde aksaklıklara meydan vermeden daha iyi eğitim yapmanın yollarını aramalıyız. Bu yolları ararken 2023 Eğitim Vizyonunu da rehber edinmeliyiz. Biz öğrencilerimize güzel şartlar sunmalı onları geleceğe daha donanımlı hazırlamalıyız. Eğitim bizim işimiz güzel işlere imzalarımızı hep birlikte atalım. Kaybedeceğimiz bir saniyemiz, kaybedeceğimiz bir ferdimiz yok. Bunun için mesai kavramı gözetmeden çok çalışmalıyız. Çalışırken de sürekli ikna yolunu kullanmalıyız. Öğrencilerimizin muhabbet duyduğu yöneticiler olalım. Hepinize başarılar diliyorum  ” dedi.

Dilek ve temennilerin alınmasının ardından toplantı sona erdi.

03-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.