AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın  Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı...

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN başkanlığında yapılan toplantıya, Maarif Müfettiş Koordinatör Yardımcımız Hüseyin ERTAN, Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR, Fatih AKÇİL, Şube Müdürlerimiz Hikmet TUNCER, Güngör AYAZ, Gürbüz BIDIK, Adem KARAKELLE, Mustafa GÜNAY ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile yapılan toplantıda gündem maddeleri görüşülerek il merkezimizde ve ilçelerimizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirildi. 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında yapılan çalışmalar ve uygulanacak projeler gözden geçirildi. 2019-2020 eğitim öğretim yılı hazırlıklarının genel değerlendirmesi yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, 2019-2020 eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamız için verimli, başarılı, hayırlı bir yıl olmasını temenni ederek başladığı konuşmasında; "İl merkezimiz ve ilçelerimiz düzeyinde yeni eğitim öğretim dönemine tüm hazırlıklarımızı tamamlamış olarak başlıyoruz. Eğitim öğretimde aksaklıklara meydan vermeden daha iyi eğitim yapmanın yollarını sürekli arayış içerisinde olmalıyız. Bu yolları ararken 2023 Eğitim Vizyonunu da rehber edinmeliyiz. Biz öğrencilerimize güzel şartlar sunmalı, onları geleceğe daha donanımlı hazırlayabilmeliyiz. Bunun için mesai kavramı gözetmeden hep birlikte çok çalışmalıyız. Çalışırken de öğretmen ve öğrencilerimizin muhabbet duyduğu yöneticiler olmaya özen göstermeliyiz. Hepinize çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum " dedi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizin bölümleri ile ilgili bilgi paylaşımları sonrasında toplantı dilek ve temennilerin alınmasıyla sona erdi.

05-09-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.