AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı...

Hocalar Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi Toplantı Salonu'nda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN başkanlığında yapılan toplantıya Maarif Müfettişleri Koordinatörümüz Etem GÜRSU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürümüz Hikmet TUNCER ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile yapılan aylık toplantıda gündem maddeleri görüşülerek il merkezi ve ilçelerimizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirildi. 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında yapılan çalışmalar gözden geçirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Eğitim ?öğretimde aksaklıklara meydan vermeden daha iyi eğitim yapmanın yollarını aramalıyız. Biz öğrencilerimize güzel şartlar sunmalı onları geleceğe daha donanımlı hazırlamalıyız. Bunun için mesai kavramı gözetmeden çok çalışmalıyız. Çalışırken de sürekli ikna yolunu kullanmalıyız. Öğretmen, öğrenci ve velilerimizin muhabbet duyduğu yöneticiler olmalıyız. Hepinize başarılar diliyorum  " dedi.

Toplantı sonrasında Hocalar Şehit Ahmet Sarıdaş Yatılı Bölge Ortaokulu Pansiyonumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında okulumuzda kurulan Tarım ve Canlı Hayvan Atölyelerinde incelemelerde bulundu. Yetiştirilen sebzeleri inceleyerek hayvanları besleyen YALÇIN; "Pansiyon bünyesinde oluşturduğunuz atölyeler öğrencilerimizin organik sebze yetiştirme ve bakımı konusunda bilinçlenmelerini sağladığı gibi yaparak yaşayarak öğrenmelerine de katkı sağlıyor. Canlı hayvan atölyesi ise üretme yetiştirme becerisi sağladığı gibi çocuklarımızdaki hayvan sevgisini de pekiştiriyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın uygulama bahçesine ağaç dikmesiyle ziyaret sona erdi.

19-12-201919-12-201919-12-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.