AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Katılımıyla Minik Yüreklerle Kitap İmza Töreni Düzenlendi…

 Yazar Olma Yolunda ,E-twinning Projesi kapsamında Yüksel Varlı İlkokulu Konferans Salonunda düzenlenen  imza törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, ilimiz merkez okul müdürleri , 1/C Sınıfı Öğrencileri ve velilerimiz katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Katılımıyla Minik Yüreklerle Kitap  İmza Töreni Düzenlendi…

     Yüksel Varlı İlkokulumuzun düzenlediği Minik Yüreklerle Kitap  imza töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; Kitabımız İlimizde yapılacak olan kitap fuarında satışa sunulacağını, elde edilen gelirin  Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Servisinde yatan hastaların tedavi masraflarının karşılanacağını belirtti. Kitap yazmak gibi önemli bir konuda minik öğrencilerimizin adım adım ilerlemelerinden memnuniyet duyduğunu ifade etti. Bu eserde emeği geçen herkese teşekkür ederek sözlerine son verdi.

1/C sınıf öğrencilerimizin müzik etkinliklerinin dinlenmesi ve kitap yazımında yazılarıyla katkı sağlayan öğrencilerimize belge verilmesinin ardından Yüksel Varlı İlkokulu ve ortaokul  öğretmenlerimizle bir araya gelen YALÇIN ;eğitim –öğretimin ancak özveri ve fedakarlıkla olacağını bunu da ancak öğretmenlerimizin çalışmalarında işbirliği yaparak başarabileceklerini ifade etti.2023 Eğitim Vizyonunu daha da özümseyerek çok kaliteli işler ortaya çıkarılabileceğini de sözlerine ekledi. Öğrencilerimiz için yaptıkları kaliteli ve özgün çalışmalar sebebiyle öğretmen ve idarecilerimize teşekkür etti.

      Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın anasınıfı öğrencilerimizle bir araya gelerek sınıfta yapılan faaliyetlere katılmasıyla son buldu.

11-04-201911-04-201911-04-201911-04-201911-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.