AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Katılımıyla Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Katılımıyla Protokol Yürütme Kurulu  Toplantısı Yapıldı...

Milli Eğitim Bakanlığımız, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında imzalanan 'Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü' çerçevesinde yapılan Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın  katılımıyla yapıldı..

 Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü SERTESER,ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa GÜL, Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yılmaz GÖKTAŞ ile protokol çerçevesinde Afyonkarahisar'da  pilot okul Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Mehmet İVECEN  katıldı.

Toplantıda okulumuzun mevcut alan ve dal durumları, Ar-ge ve Beceri Atölyesi için ihtiyaçları ile okulumuzun temrinlik ihtiyaçları görüşüldü.

İyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.