AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Katılımlarıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kapsamında Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Katılımlarıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kapsamında Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi...

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışıyla Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. yıldönümü münasebetiyle düzenlenen çelenk sunma töreni İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Şube Müdürlerimiz A. Fevzi ÖZDEMİR, Mustafa KOÇAK, Adem KARAKELLE, Mustafa GÜNAY, Betül ERSÖZ ÖZCAN ve okul müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Kocatepe Atatürk Anıtına İl Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesinin ardından tören sona erdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tören sonunda yaptığı açıklamalarında; " Korona virüs önlemleri nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, bu yıl okul bahçelerimizde değil evlerde yapılıyor. Çocuklarımız kendilerine armağan edilen bu güzel bayramı aileleri ile çeşitli etkinlikler içerisinde coşkuyla kutluyor. Milli Eğitim Bakanlığımızın hazırladığı Bayram Kutlama Etkinliklerine de EBA üzerinden katılım sağlanıyor. Sevgili çocuklar, tüm gayretleriniz vatanımız, milletimiz, ay yıldızlı bayrağımız ve tüm mukaddesatımız içindir. Hepinizin bayramı kutlu olsun" dedi.

23-04-202023-04-202023-04-202023-04-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.