AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın’ın Kurban Bayramı Mesajı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın’ın Kurban Bayramı Mesajı...

Mübarek Kurban Bayramının tüm İslam Âlemi için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyor, bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum.

Kurban Bayramı dayanışmanın, teslimiyetin kardeşliğin ve yakınlaşmanın daha da anlam kazandığı çok müstesna bir zamandır. Kurban cömertliktir, gönüllerin yumuşaması için fırsattır. Aydınlandığımız ve bu dünyada misafir olduğumuzu hatırlamamızdır. Teslimiyetin samimiyetle kol kola girdiği komşularımızla, akrabalarımızla paylaşmanın sevicini yaşadığımız bu günlerde Rabbimize kendimizi yakınlaştırmak için fırsatlar ararken yetimlerimizin başını okşamayı onları sevindirmeyi ihmal etmeyelim. Her şeyin sahibi Rabbimize onun verdiği nimetlerle yaptığımız ibadetlerin kabulünü, Hac ibadeti sırasında, Sefa Merve arasında say yaparken, tavafta doğru adımlar atarken ruhların günahlardan arınarak yeniden doğduğu gibi affolunmak istiyoruz.

Kurban Bayramını selamlaşarak, kucaklaşarak, paylaşarak çok sıcak duygular yaşayarak, bayram sevincimizi paylaşmalı ve evimizin bereketi aile büyüklerimizi, yuvamızın neşesi çocuklarımızı, dostlarımızı, öksüzleri ve yetimleri de bu bayramda unutmamalıyız.

Kurban Bayram´ınızı en içten duygularla kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.