AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Ramazan Bayramı Mesajı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Ramazan Bayramı Mesajı...

On bir ayın sultanı nazlı nazlı yola koyuldu. Gidişinin hüznünü bile bize unutturmak için yerini mübarek bayrama bırakıyor. Gidişinde dahi bir nezaket var aslında hepimize Müslümanın nasıl olması gerektiğini incitmeden anlatıyor. Bir ay boyunca sosyalleşmenin, kırmadan vermenin, vererek çoğalışın nasıl olduğunu kalbimize işledi. Fakirliğin maddi olmadığını iftarı komşumuzla yaparak yalnızlığını gidermenin de önemli olduğunu anlattı bize güzeller güzeli Ramazan-Şerif ayı. Şimdi Bayramı bekliyoruz içimizde sevinçle birlikte biraz burukluk da var. Ramazan Bayramında yetimleri, öksüzleri, yaşlılarımızı ziyaret edelim. Komşumuzun kapısını çalalım. Ramazan-Şerif Ayında yakaladığımız güzellikleri bayramda da sürdürelim. Bayram bereketiyle ve tüm zenginlikleriyle geliyor, insan olduğumuzu hatırlatıyor bizlere.

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, sağlık, huzur, bereket ve kardeşliğe vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Milletimiz, İslam Âlemi ve tüm insanlık için hayırlar getirsin.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.