AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Ramazan Bayramı Mesajı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Ramazan Bayramı Mesajı...

Ramazan-ı Şerif ayının gelişini sevinçle karşılamıştık ancak gidişi her zamanki gibi yerini hüzne bırakıyor. Ramazan Bayramı bir nebze bizi teselli ediyor ve on bir ayın sultanının tekrar geleceğini hatırlatıyor. Ramazan ayı hepimize bir ekmeği bölüşmenin, paylaşmanın azaltmak yerine arttırdığını, birlik ve beraberliğin her birimiz için çok önemli olduğunu o güzel lisanıyla anlattı. Hepimizin özümüzde sakladığımız güzel yanlarımızı gözler önüne serdi. Yetimin, öksüzün başını okşamanın verdiği haz bizimde yaralarımıza merhem oldu. Ramazan ayının gidişiyle bize getirdiği güzellikleri yitirmeyelim.

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, sağlık, huzur, bereket ve kardeşliğe vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Bayramımız Ülkemiz, İslam Âlemi ve tüm insanlık için hayırlar getirsin.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.