AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu´daydı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN 24 Mart 2015 Salı günü TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu´ nda şehit yakınları ve gazilerimizle bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu´daydı...

 İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün "Afyonkarahisar Değerlerini Anlatıyor (ADAP)" Projesi kapsamında Mart Ayı çalışması olan "Milli ve Manevi Değerlerimiz" konu başlığı altındaki çalışmalarını Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ile ortaklaşa yaptıkları etkinlikle işleyen minikler; okullarında canlı müzik eşliğinde misafirlerini ağırlayarak, okudukları "İstiklal Marşı, Atatürk ve Bayrak" şiirleri ile katılımcılara duygulu anlar yaşattılar.

TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu Müdiresi Necibe YALÇINKAYA ULUAY yaptığı konuşmada "Gazilerimize, şehit anne ve babalarımıza gereken saygıyı göstermenin bir vefa borcu olduğunu´" ifade ederken. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN "Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde şehit yakınları ve gazilerimizle bir araya gelerek çocuklarımız için çok önemli olan milli ve manevi değerlerimizin kazanılmasında kalıcı olması açısından bu tür etkinliklerin çok faydalı olduğunu" ifade ettiler.

Hazırlamış oldukları programdan dolayı ivin TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.