AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Bölge Final Maçlarını İzledi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Bölge Final Maçlarını İzledi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Şube Müdürümüz Adem KARAKELLE ile Kütahya Milli Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, Müdür Yardımcısı Muhsin KAYMAK, ve sporseverlerimiz 24 Kasım 2019 Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında, ilimizin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Bölge Finali Maçlarını izledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün Tınaztepe Spor Salonunda nefes kesen müsabaka sonucunda Kütahya-Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü erkek voleybol takımı şampiyon oldu ve Ankara'da yapılacak olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Çiğiltepe Spor Salonunda yapılan bayanlar müsabakası sonucunda ise Eskişehir Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bayan voleybol takımı şampiyon olarak Ankara'da yapılacak olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Final müsabakaları sonucunda yapılan kupa törenlerinde, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Kütahya Milli Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT tarafından finale kalan takımlara katılım belgeleri, madalyaları ve kupaları takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN kupa töreninde; " Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Bölge Final Maçlarına ev sahipliği yapmaktan büyük onur duyduk. Katılım sağlayan tüm illerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Dereceye giren takımlarımızın İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ile toplu fotoğraf çekilmesiyle program sona erdi.

08-11-201908-11-201908-11-201908-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.