AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yürütülmekte Olan Harezmi Eğitim Modeli Projesi Çalışmalarını Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yürütülmekte Olan Harezmi Eğitim Modeli Projesi Çalışmalarını Ziyaret Etti...

Bakanlığımızın koordinesinde yürütülen ülkemizde 14 Pilot ilde uygulanmakta olan ve ilimizde Pilot okul olarak belirlenen Kazım Özer İlkokulunda devam etmekte olan Harezmi Eğitim Modeli Projesi çalışmalarını İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yerinde inceledi.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN projede yürütülen çalışmaları ilgi ile takip ederek öğrencilerle sohbet ederek bilgiler aldı 6 farklı öğretmenin aynı anda derse katıldığı projede, öğrenciler robotik kodlama, web 2.0 araçları, görsel tasarım teknikleri, 3 boyutlu tasarım, fen ve teknoloji gibi farklı konularda ders işlenildiği ifade edildi. YALÇINemeği geçen herkese teşekkür ederek öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi. İlimizin böyle bir projeye dâhil edilmesinden dolayı onur duyduğunu sözlerine ekledi. Harezmi Eğitim Modeli Projesinin ilimize faydalı olacağını düşündüğünü ifade etti.

Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın öğrencilerle fotoğraf çekilmesi ile sona erdi.

17-04-201817-04-201817-04-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.