AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Çobanlar İlçemizde…

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Çobanlar İlçemizde…

 

İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı 04 Mart 2015 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ ın Başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih AKÇİL, Şube Müdürleri Hikmet TUNCER ile Gürbüz BIDIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin katılımıyla Çobanlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ nde yapılmıştır.

 

Toplantı açılışından sonra konuşma yapan Çobanlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir BOZKURT, ilden gelen yöneticilerimize ve diğer İlçe Milli Eğitim Müdürlerine ilçelerine teşriflerinden dolayı teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait faaliyetlerin, ilçenin eğitim durumunu gösteren istatistiki bilgileri ve Çobanlar İlçesinin genel tanıtımını yaparak açıklamalarda bulundu.

 

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, EKAP Projesinin ilçeler bazında istatistikî verilerle değerlendirmesini yaptı. TÜBİTAK Projeleri başvuruları açısından ilimizin 294 proje başvurusu ile bölgede 3.sıraya yükseldiği ifade edildi. “Bu Benim Eserim” Proje yarışmasında başvuru açısından sürekli ilerleme olduğu belirtilerek konuyla ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerektiği vurgulandı. 2014 Yılı YGS Sınavı ile TEOG Sınavları başarı düzeyi ile ilgili paylaşımlar yapıldı ve ilimiz genelinde bu sınavlarda elde edilecek başarıların öğrencilerimizin geleceği açısında çok önemli olduğu ifade edildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin görüşleri alındı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, ilçelerimizdeki eğitim adına tüm çalışmalarda özveri ve emek harcayanlara ayrı ayrı teşekkürlerini ifade etti. Ayrıca dilek ve temenniler bölümünde İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin görüş ve önerilerini tek tek alarak paylaşımlarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz, tüm yöneticilerimize ilçelerindeki çalışmaların başarılı geçmesini temennisinde bulunarak mükemmel ev sahipliği yapan Çobanlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir BOZKURT’ a teşekkürlerini iletti.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.