AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı 08 Eylül 2015 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ ın başkanlığında, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muammer DEMİRCAN, Şube Müdürü M.Hüseyin BEBER, Maarif Müfettişleri Başkanı Halil SEVGİve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin katılımıyla Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Toplantı Salonu´nda yapılmıştır.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının değerlendirmesini yaptı. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında başarıyı artırmak için alınarak tedbirler ve öneriler ile Ulusal ve Uluslararası projelerle ilgili bilgi verdi.Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü´nün belirlemiş olduğu Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim İl Komisyonu oluşturuldu. Ücretsiz ders kitapları konuları değerlendirildi. Yıl boyunca denetim ve kontrollerin yapılması noktasında İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin görüşleri alındı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, ilçelerimizdeki eğitim adına tüm çalışmalarda özveri ve emek harcayanlara ayrı ayrı teşekkürlerini ifade etti. Ayrıca dilek ve temenniler bölümünde İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin görüş ve önerilerini tek tek alarak paylaşımlarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz, tüm yöneticilerimize ilçelerindeki çalışmaların başarılı geçmesini temennisinde bulunarak toplantıyı bitirdi.

 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.