AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLESAM 5.Ulusal Slogan, Logo ve Afiş Yarışması Şampiyonlarımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a Nezaket Ziyaretinde Bulundu...

İLESAM  5.Ulusal Slogan, Logo ve Afiş Yarışması Şampiyonlarımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'a Nezaket Ziyaretinde Bulundu...

Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Kurumu Müdürü Asım İLARSLAN, öğretmenlerimiz Süleyman Hakan TEKMEN, Şule ERKUŞAT ve öğrencilerimiz Mustafa Can GÜNSEL, Zeynep Asya ÖZDEBİR İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN 'ı makamında ziyaret ederek İLESAM'ın (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) düzenlediği Logo ve Afiş Yarışmaları hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.

 Ziyarette Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Kurumu Müdürü Asım İLARSLAN İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'a  yarışmalar sonunda  6/C sınıfı öğrencimiz Mustafa Can GÜNSEL'in  Logo dalında Türkiye 1.si, 6/A sınıfı öğrencimiz Zeynep Asya ÖZDEBİR'in Logo dalında Türkiye 2.si  olarak ödüller kazandıklarını, Mareşal Fevzi Çakmak Kurumumuzun da Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildiğini anlattı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; Çocuklarımıza, telif haklarının önemini kavratarak korsanla mücadelenin gerekliliğini, neden önemli olduğunu anlatan bu tarz yarışmaların önemini vurgulayarak başladığı konuşmasında "Telif hakkı ve neden korsan yayın alınmaması gerektiği konusunda insanları bilinçlendirerek, devletimizin vergi kaybını önleyecek, sanat ve sanatçıların telif haklarına kavuşmasıyla daha güzel eserlerin ortaya çıkmasını amaçlayan etkinlikte öğrencilerimizin aldığı dereceler bizleri mutlu etti. Öğrencilerimizi kutluyor destek veren idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ın öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

10-05-201910-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.