AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Üretilen Siper Maskeler Emniyet Müdürlüğümüze Teslim Edildi...

İlimizde Üretilen Siper Maskeler Emniyet Müdürlüğümüze Teslim Edildi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Polis Haftası kutlamaları kapsamında Emniyet Güçlerimiz için Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezimiz, Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz ve Dinar Bilim ve Sanat Merkezimiz tarafından üretilen Yüz Koruyucu Siper Maskeleri İl Emniyet Müdürlüğümüze teslim etti.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, Polis Haftası dolayısıyla, Bilim ve Sanat Merkezlerimizde (BİLSEM) ve meslek liselerimizde üretilen yüz koruyucu Siper Maskelerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını bildirmişti.

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK'un talimatlarıyla koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele kapsamında emniyet görevlilerinin siper maskeleri, Bilim ve Sanat Merkezlerinde ve meslek liselerinde görevli yöneticiler ve öğretmenler tarafından üretildi.

Bu kapsamda İlimiz emniyet görevlileri için Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezimiz, Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz ve Dinar Bilim ve Sanat Merkezimiz tarafından üretilen 250 adet yüz koruyucu siper maske, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Müdürümüz Hakan GÜMÜŞ ve Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Osman TEZGİDEN tarafından İl Emniyet Müdürü Sayın Ali TEMİZ'e makamında teslim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ilimizde özveri ile görev yapan tüm emniyet personeline teşekkür ederek "Yaptığınız zorlu görevlerde covid-19 salgınından etkilenmemeniz için Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizlerde Meslek Liselerimiz ve Bilim ve Sanat Merkezlerimizde tamamen yerli olarak ürettiğimiz siper maskelerle sizlere destek olmak istedik. İhtiyaç halinde her zaman yardıma hazırız. Hepinize görevlerinizde başarılar diliyor bir an önce sağlıklı günlere kavuşulmasını temenni ediyorum" dedi.

İl Emniyet Müdürü Sayın Ali TEMİZ'in İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Okul Müdürlerimize teşekkürleriyle ziyaret sona erdi.

17-04-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.