AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlkokul Yapımı İçin Hayırsever Akgüler İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri İle Protokol İmzalandı...

İlkokul Yapımı İçin Hayırsever Akgüler İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri İle Protokol İmzalandı...

İlimiz eğitimine katkıda bulunmak üzere merkeze bağlı Erkmen Kasabası sınırları içerisinde yapılması planlanan 16 derslikli ilkokul yapımı için Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ ve hayırsever Akgüler İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer AKTAN, Mustafa GÜL, Ali EROĞLU ve Yüksel ÇELİKTEN  arasında protokol imzalandı. İmza törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Musa DİNÇGEZ de katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ’a ve hayırseverlere yapılacak okulla ilgili bilgiler verdi.

Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ Vatandaşlarımızın, iş adamlarımızın hayırseverlerimizin, bu tür okul yapımlarındaki destekleri bizlerin ve tüm kamu görevlilerinin heyecanını artırıyor.  Daha bir azimle çalışma gayretimizi artırıyor.  Bu konuda emeği geçen Akgüller İnşaat´ın ortaklarına huzurlarınızda teşekkür ediyorum ve diğer hayırsever vatandaşlarımızı da benzer şekilde okul yapmaya davet ediyorum diyerek sözlerini tamamladı. Protokolün karşılıklı imzalanması ve fotoğraf çekiminin ardından tören sonlandırıldı.

17-04-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.