AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKYAR Vakfı Gönüllülerinden Etkinlik...

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Merkez Toki YatılıBölge Ortaokulu Müdürlüğü ve İLKYAR Vakfı gönüllüleri tarafından öğrencilerimize yönelik 28 Şubat 2015 tarihinde etkinlikler düzenlendi.
İLKYAR Vakfı Gönüllülerinden Etkinlik...

Etkinliklere İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Gürbüz BIDIK, Okul Müdürümüz Rasim BAYINDIR, tüm okul personelimiz ve ODTÜ Üniversinden Prof. Dr. Hüseyin VURAL başkanlığında 49 kişilik öğrenci kafilesi ile IBM den emekli gönüllüler katıldı.

Özellikle köy okullarında ve yatılı okullarda eğitim gören öğrencilere yönelik etkinlikler düzenleyen İLKYAR Vakfı, okulumuz personeline ve öğrencilerimize yönelik çeşitli faaliyetler ve çalışmalar düzenlemiştir. Etkinlik çerçevesinde okul personeline,Prof. Dr. Hüseyin VURAL“Yatılı Okulda Öğretmen Olmak” konulu seminer vermiştir. Üniversite öğrencileri, bilim-fen ve matematik konularında öğrencilerimizle değişik deneyler ve sosyal aktiviteler düzenlemiştir. IBM den emekli gönüllüler Dilek ERGEÇEN, Ayal GÖKÇE ve Melek ŞENER başkanlığında okulumuz kütüphanesine çeşitli kitaplar hediye edilmiştir.

Etkinliklerin sonunda okul başarı sıralamasında dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.