AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Hızla Devam Ediyor...

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güveliği Birimi tarafından organize edilerek, Müdürlüğümüz çalışanlarına yönelik olarak verilen 12 saat süreli Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri hızla devam ediyor.
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Hızla  Devam Ediyor...

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği ilimizde 06/07/2015 tarihinde başlayan "Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" Eylül ayı seminer döneminde de devam etti. Afyonkarahisar Halk Eğitim Müdürlüğü, Aydın Doğan Bilim ve Sanat Merkezi, Afyon Lisesi, Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Süleyman Demirel Fen Lisesi, 75. Yıl Ortaokulu, Kazım Özer İlkokulu, Sandıklı Halk Eğitim Merkezi ve Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi Müdürlüklerinde devam eden seminerlerde eğitim alan personel sayısının 1903 ´e ulaştığı  belirtildi. 10/09/2015 tarihinde Halk Eğitim Merkezi´nde düzenlenen çalışmaya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat DİKTAŞ, Şube Müdürü Gürbüz BIDIK, Müdür Yardımcıları Mevlüt Çınar ve Musa DİNÇGEZ ile  İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN da katıldılar. İl Milli  Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında da dersler  aksatılmadan bu çalışmaların devam edeceğini ve eğitimlerin dışında da kurumlarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun diğer gereklerinin yerine getirilmeye hızla başlanarak çalışmalara devam edildiğini belirtti.

 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.