AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşbirliği Komisyonu Toplantısı...

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve işbirliği komisyonu toplantısı yapıldı.
İşbirliği Komisyonu Toplantısı...

İldeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla, ihtiyaç belirleme çalışmaları yapan kurum temsilcileri ile 25 Mayıs 2010 gün ve 27587 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Yaygın Eğitim Kurumları Yönetmeliğinin 59. maddesine istinaden İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri koordinesinde ilimizde bulunan 32 kamu, özel sektör , vakıf ve dernek başkan ve müdürlerinin katılımları ile 17.03.2015 tarihinde yapılmıştır.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN beyin gündem maddelerini ve genel olarak düşüncelerini açıklaması  ile başlamış, Halk Eğitim Müdürü Murat DİKTAŞ’ın istatistikî ve projeler bazındaki çalışmalarını anlatması ile devam etmiş, İl Müdürleri ve Sivil Toplum Örgütleri Başkanlarının istek ve çalışmaları hakkında komisyonu bilgilendirmeleri ile tamamlanmıştır.

Toplantıya ev sahipliği yapan Emir Murat Özdilek Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Müdürü Uğur TOZAN ve personeline teşekkür ederiz.  

     

 

 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.