AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Işıklar Balı Sultan İlkokulu 3/C Sınıfı Velilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ a “Annemde Okuduğun Kitabın İçinde ”Projesinin Tanıtımını Yaptı…

Işıklar Balı Sultan İlkokulu 3/C Sınıfı Velilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ a “Annemde Okuduğun Kitabın İçinde ”Projesinin Tanıtımını Yaptı…

Işıklar Balı Sultan İlkokulu Müdürü Abdullah BAYDUR,3/C Sınıf Öğretmeni  Selma AYDIN ve sınıf velilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´ı makamında ziyaret ederek, “Annemde Okuduğun Kitabın İçinde” projesini  tanıttı. Proje kapsamında okunan kitaplardaki kahramanların annelerimiz tarafından canlandırılarak tiyatro gösterisi şeklinde sunulduğunu , bu sayede farkındalık sağlandığını anlattı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN “Tiyatro geçmişten günümüze çocukların eğitiminde ve kişisel gelişimlerinde çok önemli bir yere sahip olmuştur. Eğitim öğretim faaliyetlerinde tiyatroya yer vererek çocuklarımıza farklı dünyaların kapılarını açtığınız, onların kaliteli vakit geçirebilmelerine imkan sağladığınız için sizleri tebrik ediyorum. Velilerimizin böyle güzel bir etkinlikte rol almış olmaları da çok önemli. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum  ” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ‘ın  misafirlerimizle hatıra fotoğrafı çektirmesi  ile ziyaret sona erdi.

01-03-201901-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.