AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Işıklar Balı Sultan İlkokulu 4. Sınıf Öğrencilerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Makamında Ağırladı...

Işıklar Balı Sultan İlkokulu 4. Sınıf Öğrencilerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Makamında Ağırladı...

A-EKİP projesi kapsamında  “Cumhuriyet’in Kazanıldığı Topraklardan Ölümsüz Kahramanlara” isimli projelerini tanıtmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüzü öğrencilerimiz 81 ilimizin İl Jandarma Komutanlıklarına takdim edilmek üzere öğretmen ve arkadaşlarıyla hazırladıkları rölyef tabloları gönderme törenine ve akabinde şehitlerimiz anısına düzenlenen İftar programına davet edip,  kendi elleriyle yaptıkları rölyef tabloyu takdim ettiler.

Okul Müdürü Abdullah BAYDUR öğrencilerimizi mili ve manevi konularda bilinçlendirmek aynı zamanda da Kahraman Mehmetçiğimize destek vermek amacıyla böyle bir çalışma yaptıklarını, proje kapsamında şehit ailelerini ziyaret ettiklerini onları da törene davet ettiklerini belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN A-EKİP projesi kapsamında böyle bir çalışma yapılmasından duyduğu memnuniyeti belirterek okulumuza ve öğrencilerimize teşekkürlerini ileterek onları tebrik etti. Öğrencilerce tanıtımı yapılan bu projenin önemli ve kıymetli olduğunu da sözlerine ekledi.

Ziyarete katılan öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çekiminin ardından program sona erdi.

04-06-201804-06-201804-06-201804-06-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.