AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Işıklar Balı Sultan İlkokulu Anneleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Işıklar Balı Sultan İlkokulu Anneleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Işıklar Balı Sultan İlkokulu 4-C sınıfı öğrencilerimizin anneleri, Şube Müdürümüz Mustafa GÜNAY, Okul Müdürü Abdullah BAYDUR ve sorumlu öğretmen Selma AYDIN eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı makamında ziyaret ederek 'Hayat Her Yaşta Güzeldir' projeleri hakkında bilgi verdi.

Işıklar Balı Sultan İlkokulu Öğrencilerimizin Anneleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a, 25.03.2020 Çarşamba günü Yaşlılar Haftası münasebeti ile Afyonkarahisar Huzurevi sakinleri ile kasabalarındaki yaşlıları bir araya getirecek bir program hazırladıklarını, hazırlanan program ve huzurevi davetine ilişkin bilgi vermek istediklerini belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Öğretmenlerimiz ve velilerimiz tarafından hazırlanan 'Hayat Her Yaşta Güzeldir' projeniz bizlere Yaşlılar Haftasının güzelliğini ve manevi değerlerimizin önemini hatırlatıyor. Okulumuzda gerçekleşecek etkinliğin çocuklarımız ve yaşlılarımız arasındaki köprüyü daha da sağlamlaştıracağı inancındayım.  Planladığınız gösteri, tiyatro ve diğer etkinlikler için hepinize teşekkür ediyor, öğretmenlerinizi ve sizi gönülden tebrik ediyorum.'' dedi.

Öğrenci annelerinin, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı programa davet etmesiyle ziyaret sona erdi.

09-03-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.