AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Jimnastik Türkiye Şampiyonu Şevval ÇELİK İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Ziyaret Etti...

Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun 2017 faaliyet programı kapsamında, İzmir’de düzenlenen Jimnastik Türkiye şampiyonasına katılan Özel Spor Kulübü sporcusu ve Erkmen Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Şevval ÇELİK, Erkmen Ortaokulu Müdürü İlker ÇEKİÇ, Rehberlik Öğretmeni Gülsüm SOYLU ve Öğrenci Velisi Esma ÇELİK İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Metin YALÇIN’ı makamında ziyaret etti.
Jimnastik Türkiye Şampiyonu Şevval ÇELİK İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Ziyaret Etti...

   

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN öğrencimizin spordaki başarısının gurur verici olduğunu, özel öğrencilerimizin akademik başarılarının  yanında  sportif faaliyetlerde  de başarı  göstermelerinin geleceğimiz adına önemli adımlar olduğunu belirtti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, Şevval ÇELİK’i elde ettiği başarılardan dolayı tebrik ederek ödüllendirdi ve bu tür faaliyetlerde öğrencimizi destekledikleri için ailesine ve okul yönetimine de teşekkür etti.

Erkmen Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Şevval ÇELİK; 45 il 145 sporcu 71 Spor Kulübünün katıldığı müsabakalarda üç yıl boyunca; bir Türkiye üçüncülüğü iki Türkiye birinciliği olmak üzere toplamda üç madalya alarak ilimizi ve okulumuzu en güzel şekilde temsil etmiştir, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN bundan sonraki katılacağı müsabakalarda öğrencimize başarılar diledi.

        

 

         Ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

29-11-201729-11-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.